Home Самоврядування Освіта

Про реальне трудове життя розповіли старшокласникам Тернополя

Із початком навчального року продовжилась співпраця між Тернопільським міськрайонним центром зайнятості та загальноосвітніми навчальними закладами м.Тернополя та Тернопільського району.
Так, у ЗОШ № 18 м. Тернополя заступник директора МРЦЗ Ігор Кондира та провідний фахівець з профорієнтації МРЦЗ Оксана Гороховська провели для 11-класників урок реального трудового життя.
Працівники центру зайнятості розповіли старшокласникам про ринок праці, попит та пропозицію професій, основні вимоги сучасних роботодавців до працівників, детально зупинились на тому, як обрати фах за оптимальною формулою «хочу-можу-треба», наголосили на помилках, які часто допускають випускники під час професійного визначення.
«Кожного дня з’являється безліч нових професій, які вимагають знань суміжних наук, а саме: біоінженер, молекулярний дієтолог, сіті-фермер, будівельник «розумних доріг» та багато інших, – зазначила Оксана Гороховська. – Тому потрібно завжди цікавитись розвитком різних технологій, пізнавати світ, розвиватись, займатись самоосвітою, адже саме висококваліфіковані спеціалісти завжди будуть цінуватися роботодавцями».
Цікавою для старшокласників була дискусія про те, як досягти професійного успіху, про різні фактори впливу на вибір фаху, як знайти роботу молодій людині, де здобути професію тощо.
На завершення уроку працівники МРЦЗ запросили учнів у консультаційний центрі для школярів, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості за адресою: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1-б, пройти поглиблене психодіагностичне тестування на визначення професійних нахилів.

10

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар