Home Події

Стало відомо, хто робить неякісні тротуари у Тернополі

trotuar_prosadkaТротуар із деформаціями на проспекті Злуки, який викликав бурхливі обговорення у соцмережах, облаштовувався не за бюджетні кошти. Як повідомляють на офіційному сайті управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР недоброякісністю робіт «хизується» підрядна організація ФОП Марцинківський, який здійснював ремонтні роботи на замовлення ПП «Креатор Буд», що будує багатоповерхівку неподалік. Як відомо тернополянам, даний тротуар просідає вже не вперше, тому обурення цілком зрозуміле.

«Наголошуємо, що ремонтні роботи даної ділянки були здійснені за кошт забудівника – ПП “Креатор Буд” (ця частина тротуару межує із будівництвом даного ПП), тобто виконувалися без залучення бюджетних коштів, – пишуть на сайті ЖКГ».

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Андрій Дроздовський, повідомив, що просідання відбувається внаслідок неналежного ущільнення ґрунту та основ під тротуар або ж через недотримання технології підрядником, що виконував ремонтні роботи. Напередодні забудівником ПП “Креатор Буд” проводилися розкопки для влаштування водопровідних мереж до новобудов. Внаслідок здійснення робіт старе тротуарне покриття було повністю зруйноване, тому на замовлення ПП “Креатор Буд” підрядна організація – ФОП Марцинківський, здійснила роботи із влаштування фігурними елементами мощення пішохідної зони, що межує із будівництвом ПП “Креатор Буд” на проспекті Злуки.

Оскільки після виконання робіт даним підрядником тротуар деформується вже не вперше, управлінням житлово-комунального господарства, благуострою та екології ТМР та відділом технічного нагляду ТМР до ПП “Креатор Буд” було направлено повторний лист із вимогою відновлення покриття даної ділянки тротуару.

Як повідомила заступник директора ПП “Креатор Буд” Ліна Прокопів, згідно договору про виконання робіт підрядник зобов’язався усунути усі недоліки впродовж гарантійного терміну на вказаний вид робіт. Станом на сьогоднішній день недоліки вже усунули.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар