Home Події

Чеські поліцейські обмінювалися досвідом з тернопільськими колегами

PM337image001Круглий стіл на тему взаємодії громадськості та поліції відбувся в Головному управлінні Нацполіції краю. Чеські поліцейські ділилися своїм професійним досвідом з тернопільськими колегами.

Першим із гостей слово взяв Петр Пойман, представник Празького інституту безпекових досліджень Чехії. Він розповів про діяльність відомства, та про співпрацю з українськими партнерами.

- Наша спільна мета -  ділитися досвідом співпраці владних структур із поліцією в цілому. Важливим є  питання безпеки, робота в регіонах. Для дієвої праці нам варто поділитися як успішним так поганим досвідом, – зазначив чеський експерт.

Питання щодо торгівлі людьми обговорили представник міжнародної організації «Ла Страда» Маркета Гронкова та керівник відділу протидії торгівлі людьми ГУНП в Тернопільській області Олександр Буняк. Гостя розповіла про їх основну діяльність та наголосила на важливості співпраці поліції з громадськими організаціями у цьому напрямку. Водночас тернопільські правоохоронці навели результати такої співпраці, адже вже протягом декількох років правоохоронці співпрацюють з тернопільською громадською організацією «Відродження нації». Обговорили гості і роботу працівників ювенальної превенції зокрема щодо протидії дитячого насильства.

Свою допомогу у розробці карт злочинності тернопільським колегам запропонував представник організації “Відкрите суспільство” з Чехії Андрій Скалнік.

- Ми перші в Чехії створили он-лайн карти злочинності. І це дало змогу громадськості бачити роботу поліції, а поліцейським аналізували кримінальну обстановку за допомогою цих карт. На їх розробку не  витрачено ані копійки з бюджету, тому що використовували безкоштовні комп’ютерні програми,-  розповів Андрій Скалнік.

Він вияв бажання ознайомитись, як розроблені та функціонують подібні карти у тернопільському поліцейському відомстві.

Чеські колеги перебуватимуть у Тернополі ще декілька днів. У планах делегації – участь у засіданні робочої групи при Громадській раді МВС та проведення тематичних лекцій  у вищих навчальних закладах міста.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар