Home Самоврядування Освіта

На Тернопільщині двох учнів вигнали із ЗНО через знайдені телефони

start-zno-24042012Двох учнів на Тернопільщині вигнали із ЗНО і поставлять за ДПА в атестат одиниці. Причина цьому мобільні телефони, які були знайдені у школярів.

— ЗНО пройшло з таких предметів – української мови і літератури, німецької, французької, іспанської, англійської і математики, – каже заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк. —  Під час цих тестувань в нас було  лише два видалення з аудиторії, і то – на першому ж тестуванні. —  Під час технологічної перевірки  перерви, з використанням металодетектора, в двох дітей знайшли  мобільні телефони. Результат їхнього ЗНО буде анульований, а за ДПА в додаток до атестату їм поставлять один бал. Здавати дві інших ДПА, які також цьогоріч проходять у формі тестування, вони зможуть. Більше порушень поки що не було ніяких.

Явка дітей загалом на ЗНО, за словами пана Шайнюка, цьогоріч є високою. А саме: з української мови і літератури  – понад 95,6 %, з іноземних мов – 94%, і з математики – 95%. Діти, які не змогли прийти на тестування з поважних причин, мають шанс пройти ЗНО під час додаткової сесії, пишуть на сайті te.20minut.ua

— Під час реєстрації на додаткову сесію слід представити документ, який засвідчує поважність причини відсутності, – додає він. – Додаткова сесія відбуватиметься 3-12 липня у місті розташування Регіонального центру з оцінювання якості освіти, тобто у Івано-Франківську.

Додаткову сесію, за його словами, лишень раз,  у 2014 році, проводили у Тернополі.  Адже тоді в Івано-Франківську і так було зареєстровано багато дітей на додаткову сесію з Луганської, Донецької областей, Криму.  Зараз же на Тернопільщині мало дітей реєструються на додаткову сесію.

Джерело: doba.te.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар