Home Події

У Тернополі вдалося реалізувати низку пілотних проектів та ініціатив Мін’юсту

DSC_0468Начальник головного територіального управління юстиції Едуард Кольцов під час зустрічі з журналістами місцевих друкованих видань, радіо та телеканалів  підбив  підсумками роботи органів і установ юстиції області за п’ять місяців поточного  року.
Він зазначив, що звітний період в  системі юстиції  області був продовженням реформ, завдяки яким, вдалося реалізувати    низку пілотних проектів та ініціатив Мін’юсту.
Проект “Шлюб за добу” – у Тернополі користується неабиякою популярністю.  Цей сервіс  спрямований на мінімізація корупції, з якою раніше було пов’язане прискорення процедури одруження. Загалом цьогоріч в  обласному центрі зареєстровано 1205-ть шлюбів.  В Українському  Домі «Перемога»  цією послугою уже скористались 122-і молоді пари, а 20-ть учасників АТО та бойових дій одержали її безоплатно.
З метою спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини в області успішно працює проект, згідно якого,  працівники відділів ДРАЦС  приймають  документи  та видають свідоцтва про народження і здійснюють реєстрацію дитини безпосередньо у закладах охорони здоров’я. Вісімнадцять пологових будинків в області мають фронт-офіси Мін’юсту, в яких батьки цьогоріч  отримали 1450-ть  перших документів свого малюка,  що складає  60 відсотків від загальної кількості, проти  38-ми  торік. Продовжується реєстрація діточок по місцю проживання безпосередньо у пологових будинках, цього року  здійснено  292-і таких реєстрації.
Користується попитом сервіс  звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал, за п’ять місяців ним скористалася  387-м  громадян, а це  удвічі більше ніж торік.
Завдяки розміщенню у ЗМІ матеріалів про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад в Головному територіальному  управлінні юстиції, проведено тринадцять конкурсів. У результаті відбору, до роботи приступили  шістьдесят молодих працівників.
Едуард Кольцов довів до журналістів позицію Мін’юсту щодо обрання нового керівника Координаційного центру БПД Павла Мороза. Вона полягає у тому, що відбір кандидатів  на цю посаду, проводився на конкурсній основі в рамках чинного законодавства, прозоро та публічно, за чіткими критеріями. Ключові з яких – досвід роботи, бачення концепції розвитку системи БПД та особисті лідерські якості. У склад комісія, входило  вісім осіб: п’ять представників Мін’юсту та три представники від громадських об’єднань, які мають бездоганну ділову репутацію та високий суспільний авторитет. Відповідно до порядку проведення конкурсу комісія внесла обрані кандидатури на розгляд державного секретаря Мін’юсту, який і прийняв остаточне рішення щодо призначення на посаду директора Координаційного центру.
Едуард Кольцов привітав представників мас-медіа з професійним св’ятом – «Днем журналіста», та вручив подяки керівникам та редакторам телеканалів, радіо  та  друкованих видань, які найбільш активно допомагають управлінню   доносити до громадськості усі зміни та новації у системі юстиції.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар