Home Події

У Тернополі 122 пари одружились “за добу”

buket-nevesty8122 пари в Тернополі скористались послугою “Шлюб за добу”. Нагадаємо, що сервіс діє у місті із середини лютого. В середньому за спрощеною процедурою одружувалось по 9 пар в тиждень.

Послуга дає змогу зареєструвати шлюб не чекаючи 30 днів. Варто відзначити, що реєстрація «Шлюбу за добу» у Тернополі є дешевшою, ніж у інших областях, тому цією послугою у нашому місті зможуть скористатися усі бажаючі, незалежно від місця проживання. Для бійців АТО послуга є безкоштовною.

- Ми одна з небагатьох областей, яка зробила пільгу для учасників бойових дій. У нас послуга вартує 1700 гривень в будні дні і 2000 у вихідні, то для учасників бойових дій ця послуга є безоплатна. І цією послугою серед учасників бойових дій скористалось близько 20-ти молодих пар, – коментує начальник Головного територіального управління юстиції Едуард Кольцов.

Це ще один проект, який міська рада реалізовує спільно з Міністерством юстиції. Першим проектом була видача свідоцтва про народження дітей у пологових будинках.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар