Home Події

В Українському домі «Перемога» зареєстровано сто п’ятдесятий шлюб у рамках сервісу Мін’юсту – «Шлюб за добу»

DSC_0575Тернополяни  Ірина  та Андрій  скористалися цією послугою. Молодята познайомилися, працюючи у різних відділах торгового – розважального  центру «Подоляни». Зустрічалися майже два роки і зрозуміли, що своє майбутнє уявляють лише разом.
Саме завдяки сервісу «Шлюб за добу» –вони  змогли втілити своє кохання у створення молодої української сім’ї у такий короткий термін.
Молоде подружжя привітав начальник головного територіального управління юстиції    Едуард Кольцов. Він вручив приємні символічні подарунки молодятам, а також зауважив, що цей шлюб є вже  сто п’ятдесятий у рамках  сервісу  «Шлюб за добу» на Тернопільщині і дедалі більше користується популярністю.
– Ми запрошуємо усіх бажаючих, а особливо учасників бойових дій, учасників АТО   -  скористатися послугами сервісу, адже для них ця послуга є безкоштовною -  зазначив  очільник  обласного управління юстиції.
У Тернополі шлюб за прискореною процедурою можуть укладати і жителі будь-якого району області,  мешканці  інших областей, а також іноземці. Свідоцтво про шлюб підписується уповноваженим працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану та засвідчується печаткою такого відділу. Майбутнім нареченим необхідно звернутись до організатора  реєстрації шлюбу за телефоном 0967890436.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар