Home Події

Яку воду не рекомендують пити тернополянам?

voda1-650x400Як засвідчили результати, з восьми відібраних зразків – три виявилися небезпечними для споживання через критичний вміст у них важких металів, хлору та інших шкідливих речовин.

До пляшок, які досліджували, потрапила вода з вуличних автоматів від трьох різних постачальників, з джерела, що в парку Загребелля, з бювета, приватної криниці та центрального водопроводу. Про всяк випадок, прихопили й бутильовану – ту, що користується найбільшим попитом і є однією з найдорожчих. З восьми, представлених зразків – три виявилися не придатними для тривалого споживання через високий вміст важких металів, хлору, інших шкідливих речовин та мікроорганізмів.

Якщо говорити мовою фактів та називати речі своїми іменами, то до розряду проблемних питних вод потрапили: водопровідна з позначкою “особливо не рекомендована” – “Долина”, яку відпускають вуличні апарати вартістю 80 копійок за літр, і, увага, бутильована “Моршинська”, якість якої ніхто не ставив під сумнів. В останній, за словами експертів, аж 9 показників мають значні відхилення від норми.

Якщо ви не впевнені у якості води, незалежно від джерела її походження, фахівці закликають звертатися до представництв Держпродспоживслужби в обласному центрі та районах області.

Джерело: Місто

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар