Home Політика

Керівник одного з департаментів Тернопільської ОДА подав у відставку

3333Департамент агропромислового розвитку Тернопільської ОДА на минулому тижні втратив свого керівника. Віталій Луй, який його очолював, 21 червня пішов з цієї посади за власним бажанням.
Як відомо, нещодавно голова ОДА Степан Барна заявив, що незадоволений роботою департаменту агропромислового розвитку. Мовляв, його робота зводиться до збирання показників – зменшено або збільшено.

Екс-аграрний чиновник не пов’язує своє звільнення зі словами губернатора.

– Те, що я покинув посаду директора департаменту, відповідає дійсності. Хочу подякувати своєму колективу, Степану Степановичу за величезну довіру. Для мене робота в обласній адміністрації – це величезний досвід! Однак я все ж таки хочу займатися більш практичним виробництвом у сільському господарстві, – прокоментував «Номер один» рішення піти з посади Віталій Луй.

Нагадаємо, лише минулого року департамент АПК очолив Віталій Луй. А до цього на державу він працював ще в далекому 2006 році. Тоді, у 23 роки, отримав пропозицію від міського голови Романа Заставного очолити управління економічного розвитку міської ради. Але незадовго Віталій Луй залишив муніципалітет і перейшов на роботу спершу в ТРЦ «Подоляни» (курував розважальну частину центру), а потім був одним із менеджерів агрохолдингу «Мрія».

Джерело: Тижневик “Номер один”

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар