Home Події

Працівники міграційної служби Тернополя завадили спробі іноземця незаконно легалізуватися в Україні

mihrazВ ході оперативних заходів «Мігрант» працівники міграційної служби Тернополя виявили спробу незаконної легалізації в Україні та використання підроблених документів громадянином Конго.

«З РАДЦу до нас надійшла інформація про те, що громадянин Конго бажає зареєструвати шлюб в Україні. В ході перевірки ми встановили, що в 2014 році відносно даного іноземця Тернопільським міськрайонним судом було прийнято рішення про примусове видворення, яке через його ухиляння не було виконане», – повідомили у секторі організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС в Тернопільській області.

Також було виявлено, що конголезець намагався незаконно легалізуватись в Україні на підставі чужої посвідки на тимчасове проживання.

Окрім цього іноземець перебуває на території України в розшуку у зв’язку з наявністю фактів притягнення до кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 345 КК України – умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Міграційники спільно з працівниками відділу боротьби з протидією торгівлі людьми нацполіції області встановили місце проживання нелегала та вжили заходів для притягнення його до відповідальності.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар