Home Гроші

Коли тернополянам чекати середню зарплату в 11 тисяч гривень?

gryvnЗа прогнозами Міністерства соціальної політики, в 2021 році рівень середньої заробітної плати в Україні може досягти 11 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики, передає «Слово і Діло».

За словами міністра, в планах уряду відразу після прийняття пенсійної реформи перейти до введення другого – накопичувального – рівня пенсійної системи.

«Ми об’єктивно оцінюємо економічну ситуацію, і я сподіваюся на те, що впровадження другого рівня пенсійної системи можливо почати в 2021 році. Саме в 2021 році зрівняється пенсійний вік для чоловіків і жінок. За нашими прогнозами, до того часу середня зарплата має зрости до 11 тисяч гривень. А за сприятливих умов, можливо, і більше», – повідомив Рева.

Міністр додав, що старт впровадження накопичувального рівня буде залежати від того, наскільки успішно в країні будуть вирішені економічні проблеми, зокрема питання детінізації.

«Однозначно, що після зростання рівня заробітної плати в Україні – а це є в планах і розрахунках уряду – збільшаться і відрахування в бюджет, саме після цього можна буде вводити накопичувальний рівень. Адже з високої зарплати ці відрахування не будуть такими відчутними для людей, а значить не буде і причин ухилятися від сплати обов’язкових внесків», – йдеться в повідомленні.

«Слово і Діло» проаналізувало, якою була середня зарплата в Україні в попередні роки, в матеріалі «Середня зарплата в Україні. Як змінилася купівельна спроможність українців за три роки».

Джерело: www.slovoidilo.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар