Home Гроші

Після підвищення пенсій в Україні зростуть тарифи і ціни?

pensiaПенсіонери на Тернопільщині очікують підвищення виплат. Перерахунок пенсій запланований на жовтень. За попереднього інформацією Пенсійного Фонду, понад мільйон пенсіонерів в Україні отримає надбавки у розмірі тисячі гривень. Однак разом із пенсіями можуть зрости тарифи, а також курс долара, – прогнозують тернопільські економісти.

Підвищення пенсій передбачене державним бюджетом. Однак наскільки зростуть виплати тернопільських пенсіонерів, буде відомо вже з першого жовтня.

«За проектом пенсійної реформи, яку наразі реалізовують в Україні, заплановане суттєве підвищення пенсій уже найближчим часом. Зокрема, понад мільйон українських пенсіонерів отримає надбавку більше 1 тисячі гривень, а для двох мільйонів іншої категорії пенсіонерів передбачене підвищення виплат на суму від 500 гривень до 1000 гривень. А загалом цієї осені пенсії зростуть у восьми мільйонів українців», – повідомляє Міністерство соціальної політики.

Однак, за попередніми прогнозами, разом з пенсіями можуть підвищитися і тарифи.  Зокрема, природний газ у жовтні може подорожчати на 20%. Однак це підвищення стосуватиметься лише організацій, для населення упродовж наступного опалювального періоду тарифи на газ обіцяли не підвищувати. «Гройсман обіцяв, що природний газ для населення цієї осені не дорожчатиме. Але тарифи можуть зрости для організацій. А це означає, що українців чекає чергова хвиля здорожчання різноманітних послуг і продуктів. Окрім цього, знову можливе коливання долара у бік дорожчання валюти», – каже економіст-аналітик Іван Бугарський.

Як складеться ситуація з цінами на продукти, представники влади прогнозувати не беруться.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар