Home Події

Як міський голова Тернополя та інші мери українських міст виконують обіцянки щодо ремонту доріг і вулиць

tern«Слово і Діло» продовжує стежити за тим, як мери найбільших міст України справляються зі своїми обіцянками. Зокрема, журналісти перевірили, як мери виконують обіцянки щодо ремонту доріг і вулиць.

Відтак, згідно даних найбільше наобіцяв за останні два роки мер Львова Андрій Садовий: за ним 23 обіцянки з цієї теми, причому 7 з них він виконав, а 6 – провалив.

Велика частина провалених обіцянок політика отримала такий статус через те, що ремонтні роботи не були завершені в заявлений термін.

Друге місце за обіцянками полагодити дороги й відремонтувати вулиці посіли мери Ужгорода та Івано-Франківська Богдан Андріїв і Руслан Марцінків: у них по 16 таких обіцянок, причому результати міського голови Івано-Франківська гірші – за ним 3 невиконаних обіцянки, тоді як у його колеги з Ужгорода лише одна.

Найрезультативнішим з мерів по виконаних обіцянках став міський голова Тернополя Сергій Надал, за яким зафіксували 13 виконаних обіцянок з 15, причому поки жодної він не провалив. Так, влітку отримала статус «виконано» обіцянка Надала реконструювати площу Степана Бандери, яку він анонсував ще 4 роки тому, хоча конкретних термінів і не назвав.

Також непоганий показник поки демонструє мер Вінниці Сергій Моргунов, за яким з 2015 року нарахували 15 обіцянок, 7 з яких він виконав. В мера Харкова Геннадія Кернеса зафіксовано 14 обіцянок, дві з яких він провалив, а ще п’ять – виконав.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар