Home Самоврядування Транспорт

У Тернополі підняли тарифи на проїзд

validator-300x200Вартість проїзду у тролейбусах буде 4 грн, у маршрутках – 5 грн. Але це для тих, хто не матиме картки тернополянина і платитиме за проїзд готівкою. Для власників картки вартість проїзду не зміниться. Таке рішення прийняли на виконкомі міської ради у середу, 27 вересня, пише 20 хвилин.

У міській раді кажуть, що введутьдиференційований тариф після повноцінного запускуАСООП. Проте коли саме – поки невідомо.

- Діючий тариф залишається в силі. А коли працюватиме АСООП, то для тих, хто платитиме за проїзд готівкою, а не карткою тернополянина, вартість буде на гривню дорожчою, – зазначив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський.

За словами пана Мединського, електро та автоперевізники подали в управління свої розрахунки.

- З 10-відсотковоюрентабельністю в елетротранспорті вартість проїзду – 4 гривні 68 копійко, – каже Ігор Мединскьий. – А в автоперевізників з 20-відсотковою рентабенльністю – 5 гривень 18 копійок.

Як зазначив міський голова Сергій Надал, враховуючи європейську практику, приймають два тарифи. За карткою тернополянина проїзд для пасажирів у тролейбусі буде 3 грн, у маршрутці – 4 грн. За готівку – 4 грн у тролейбусі та 5 у маршртуці.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар