Home Новини державних органів влади

Учасникам АТО у Тернополі виділили 698 земельних ділянок

zemelni-diljankuУ Тернопільську міську раду надійшло понад 1500 звернень учасників АТО щодо виділення земельних ділянок.

На сьогодні у місті видано 782 дозволи на виготовлення проектів землеустрою та передано безоплатно у власність учасникам АТО 698 земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд на вул. Микулинецькій загальною площею 14,52 га. Там же за кошти міського бюджету проводиться рекультивація земель.

Також 9 сімей загиблих учасників АТО отримали у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд на території міста.

Відповідно до програми «Турбота» 19 інвалідам війни з числа учасників бойових дій (УБД) виплачено матеріальну допомогу у розмірі по 10 тис. грн. та чотирьом учасникам Революції гідності, які стали інвалідами війни. Від початку року 645 учасників АТО вже пройшли медичне лікування. На обліку для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування в управлінні соціальної політики перебуває 92 учасники бойових дій та 4 інваліди війни, які брали безпосередню участь в АТО. Також діти учасників АТО забезпечені безоплатним харчуванням в дошкільних навчальних закладах, школах та ПТУ.

Для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги ветеранам війни (УБД (за місцем реєстрації) необхідно подати:

Копії паспорта пільговика (дружини,батьків пенсіонерів) (1,2,10,11ст.) свідоцтв про народження неповнолітніх дітей.
Копія ідентифікаційного коду пільговика (дружини, батьків пенсіонерів, неповнолітніх дітей) .
Копії посвідчення учасника бойових дій та довідки про безпосередню участь особи в АТО.
Довідка з ЖЕКу (ОСББ) про всіх зареєстрованих разом з пільговиком.
Оригінали всіх документів пред’являються особисто.
Управління соціальної політики ТМР; вул. Лисенка 8, каб.№5 (обід 13-14). тел. 23-61- 66.

Інваліди війни, учасники бойових дій, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції та зареєстровані в м. Тернополі, для забезпечення путівками можуть звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8, каб. № 23, телефон – 22 04 37) та заповнити заяву.

До заяви необхідно додати такі документи:

Медичну довідку Форми – 070 (довідка для одержання путівки);
Копію посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни);
Копію довідки про безпосередню участь в АТО.
Копію військового квитка (за наявності);
Копію паспорта;
Копію ідентифікаційного номера.

З собою мати оригінали документів.

Учасники бойових дій з числа військовослужбовців, що перебувають на військовій службі за контрактом, працівники Збройних Сил України, органів внутрішніх справ, Національної Гвардії України та інших силових структур, ветерани військової служби, ветерани війни та члени їх сімей, які одержують пенсії по лінії Міноборони, МНС, МВС, СБУ забезпечуються путівками на санаторно-курортне лікування відповідними міністерствами та відомствами.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар