Home Гроші

З початку року бізнес Тернопільщини отримав з бюджету 308 млн грн відшкодованого ПДВ

gryvnУ січні-вересні цього року 65 суб’єкти господарювання Тернопільської області заявили бюджетне відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 316 млн гривень. Торік ця сума за відповідний період становила 210 млн гривень.

Станом на початок жовтня цього року платникам податків області вже відшкодовано з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 308 млн грн ПДВ, тоді як минулого року ця сума становила 120 млн гривень.

За результатами проведених перевірок з початку року упереджено 0,2 млн грн заявленого до відшкодування податку на додану вартість.

Загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 47 млн гривень, з них 31 млн грн перебувають в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів та 16 млн грн – в стадії судового та адміністративного розгляду. Станом на початок жовтня минулого року невідшкодований залишок ПДВ на розрахунковий рахунок становив 115 млн гривень.

Варто нагадати, що з 1 квітня 2017 року впроваджено Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар