Home Події

У двох селах на Тернопільщині оголосили карантинний режим

ambrozija_polynolysta_5cfeeНа території сіл Москалівка та Білозірка виявили амброзію полинолисту. Це отруйна рослина, яка завдає шкоди ґрунтам та є небезпечною для людини. З метою локалізації та ліквідації вогнищ карантинного бур’яну там запроваджено карантинний режим.

- Запроваджено карантинний режим на території села Москалівка з встановленням меж карантинної зони площею 0,7 га та на території села Білозірка з встановленням меж карантинної зони площею 0,2 га, – повідомляє Лановецька районна державна адміністрація.

Після виявлення шкідливого і небезпечного бур’яну були розробленні заходи з локалізації та ліквідації вогнищ амброзії полинолистої: знищення в період цвітіння, викопування рослин з корінням та знищення їх шляхом спалювання у спеціально призначених місцях або подрібнення з наступним захороненням решток у санітарних ямах з використанням гасу або вапна.

До слова, амброзія полинолиста – один з найпоширеніших та найнебезпечніших бур’янів, що зустрічаються в посівах усіх культур в усіх кліматичних зонах України.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар