Home Козівський район

Голова Козівщини змусив аграрія… помити дорогу

3Влада, активісти та небайдужі жителі області збунтувалися проти фермерів, котрі возять цукровий буряк і провокують ДТП на дорогах області.

Один з прикладів – дорога міжнародного значення Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кропивницький-Знам’янка у Козівському районі. Її стан – на фото.

– Через транспортування “старанним” агропідприємством цукрового буряка дорога перетворилася на суцільне болото. Аргументи товаровиробника – якнайшвидше доставити буряк на переробку, а дальше хоч траві не рости. Та на першому плані має бути безпека дорожнього руху, життя людей, що їдуть цією дорогою, – заявив голова Козівської  РДА Василь Вітровий.

Очільник Козівщини визнає, що робота Козівського цукрового заводу та забезпечення його сировиною є надважливим завданням для району. Але потрібно агровиробникам думати про безпеку дорожнього руху та життя людей.

– У ході “дуже палких дебатів” з с/г виробником з допомогою нашої доблесної поліції вдалося добитися позитивного результату. Агровиробник уклав договір з підрядною організацією, що здійснює обслуговування даної дороги, на очистку від навезеного болота. Щітка чистить дорогу, трактор з бочкою змиває дорожнє полотно водою. Ось і порядок. Безпека людей перш за все! Шановні аграрії, пам’ятайте це!, – сказав високо посадовець Козівського району.

До слова, активісти оголосили про початок незвичного флешмобу. Вони просять усіх небайдужих ділитися відео та фото матеріалами про труднощі на дорозі, спричинені вивозом урожаю цукрового буряку з полів.

– Чекаємо завтра нових фото та відео в приват, вайбер, вацап. А також не забуваємо, роблячи фото на місці, телефонуємо 102 і повідомляємо про порушення ст. 139 КУПАП. Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, створення перешкод для руху та невжиття відповідних заходів щодо їх усунення, – повідомив ініціатор флешмобу Юрко Кулик.

1-1
Джерело: Репортер

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар