Home Скандал

Тернопільські призовники – лідери серед боягузів в Україні

armija_ukrajina_8578До першого грудня з Тернопільщини мають призвати на військову службу 350 мешканців краю призовного віку. Час ще є, але поки до війська ніхто йти не поспішає. Зокрема, наша область – одна з лідерів за кількістю призовників, які знаходяться у розшуку.

За словами заступника військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату Петра Сирка, саме західні регіони країни очолюють цей антирейтинг. У розшуку військовозобов’язаних на строкову службу найбільше громадян з Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської і Закарпатської областей.

- Лише в нашій області у розшуку перебувають 13 тисяч осіб призовного віку. Їх, а також усіх решта з 21 тисячі призовників, що перебувають на обліку, ми викликаємо до військкоматів для того, щоби прийняти рішення щодо кожного: кому передбачена відстрочка, кого відправляємо в армію. Втім, ситуація з року в рік лише погіршується – призовників на комісії, але змушені подавати їх у розшук, – розповідає Петро Сирко.

Чимало з них, знаючи про наближення призову, просто виїхали на заробітки подалі від рідного дому, або закордон. У людей пояснення просте – не від армії вони ховаються, а від служби в АТО. Однак в облвійськкоматі Тернопільщини вкотре наголошують, що згідно з указом Президента, військовослужбовців-строковиків до служби в АТО не залучають.

- У даний час юнаки з Тернопільської області проходять службу переважно в частинах Західного регіону, система харчування і матеріального забезпечення налагоджена повністю, немає причин боятися і не пускати дітей до армії. Це я наголошую батькам, – додає Петро Євгенович.
Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар