Home Події

Розпочали облаштовувати спортивний майданчик на проспекті Злуки, 11

zluky_11-10Вчора, 27 листопада, працівники ПП “Тернопіль Комсервіс” почали облаштовувати спортивний майданчик на проспекті Злуки, 11. Нагадаємо, проект встановлення майданчика, який запропонував головний інженер  ПП “ТернопільКомсервіс” Володимир Байгер, став одним із переможців у конкурсі громадських ініціатив. Хоча проект переміг ще у 2016 році, але тренажери були виготовлені лише зараз. Напередодні працівники підприємства здійснили підготовчі роботи, після яких будуть встановлені вуличні тренажери. Як розповів Володимир Байгер, тут буде встановлено десять тренажерів, згодом правцівника підприємства встановлять декоративну огорожу довкола майданчика, а також посадять туї, щоб він був затишнішим.

– Висловлюю щиру вдячність всім тернополянам, які долучилися до голосування – завдяки вам діти нашого мікрорайону мають чудовий спортивний майданчик. Дякую також Віктору Мацикуру за те, що допоміг з вибором тренажерів, порадив, як розташувати їх правильно. Дякуємо депутату від нашого округу Вікторові Шумаді, який також долучився до цієї події, адже ми планували організувати з нагоди встановлення майданчика свято для дітей. Оскільки отримали майданчик пізніше, ніж очікували, свято, до якого готувалися, довелося відмінити, точніше – перенести на теплу пору року. Тут ми здійснимо благоустрій і коли погода сприятиме, запросимо всіх мешканців мікрорайону до тренажерів, – каже Володимир Байгер.

Володимир Байгер вже не вперше намагається залучити молодь мікрорайону до занять спортом. Саме він є ініціатором встановлення працівниками ПП «Тернопіль Ком Сервіс» у дворах у будинків, які обслуговує дане підприємство, гімнастичних майданчиків, що складаються з перекладини та брусів для занять спортом.

– Впродовж останніх років активно прогресує негативна тенденція, яка характеризує погіршення фізичного розвитку і здоров’я дітей та підлітків. Практика підтверджує, що більше, як половина учнів загальноосвітніх навчальних
закладів та молоді в цілому мають незадовільну або досить низьку фізичну підготовку, – каже Володимир Байгер. – Одним з першочергових завдань у справі поліпшення зазначеної ситуації є необхідність встановлення вуличних тренажерів, що дасть змогу забезпечити всебічний фізичний розвиток сучасної молоді та жителів мікрорайону. Сучасний спортмайданчик спонукатиме молодь більш активно займатись спортом, набувати навичок у процесі фізичної підготовки, сприятиме зміцненню фізичного здоров’я мешканців району.

У 2017 році Володимир Байгер знову подав пропозицію для участі у “Громадському проекті” щодо проведення реконструкції старого спортивного майданчика поблизу будинку на проспекті Злуки, 23, який не відповідає безпечним та сучасним вимогам для проведення активного дозвілля. Втім, через малу активність мешканців у голосуванні, проект не пройшов відбору.

Тернопіль житлово-комунальний

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар