У Тернополі провели відкриту першість області зі змішаних єдиноборств ММА

3Відкриту першість області зі змішаних єдиноборств ММА провели у Тернополі в спорткомплексі «Політехнік». Учасниками турніру стали близько сотні борців від десяти до 18-ти років з Тернопільської, Івано-Франківської, Київської, Рівненської, Хмельницької, Закарпатської та Волинської областей.

Серед тернополян Роман Коцюба переміг у двох вікових категоріях (10-11 років та 11-12 років). У ваговій категорії до 61 кг серед молоді перемогу здобув Валерій Рибін, у категорії до 66 кг – Максим Предко. У загальнокомандному заліку тернополяни вибороли друге місце, поступившись команді з Луцька, а трете місце посіли кияни. Переможці турніру увійдуть до складу збірної команди області, яка виступатиме на змаганнях всеукраїнського рівня.