Home Самоврядування Освіта

Куди тернополянам звертатись у випадку поборів та тиску в школі?

school20Тернополяни анонімно скаржаться на проблеми у міських школах. Зокрема, на сайті міської ради у розділі “Питання-відповіді” знову з’являються повідомлення про збори коштів на ремонти та заміну вікон.

— Підкажіть, будь ласка, куди звертатись у разі поборів та тиску в школі. А саме збору коштів на ремонт та заміну вікон та дверей у школі. Також цікавить, як отримати доступ до звітів по бюджету навчального закладу та звітів про їх використання, — написав тернополянин Степан.

У міській раді кажуть, що в закладах освіти міста заборонений примусовий збір коштів батьків і радять звертатись із скаргами в управління освіти і науки.

— Якщо Вам відомі такі факти, просимо звертатися в управління освіти і науки Тернопільської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 1 (тел.. 525694, 525692), — зазначили у міській раді.

Також, як повідомили у мерії, до 1 грудня 2017 року всі школи повинні були оприлюднити на сайтах закладів інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих за державні кошти та як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості. У разі відсутності сайту закладу ця інформація буде висвітлена на сайті управління освіти і науки ТМР.

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар