Home Події

Правовий урок для борщівських школярів провели працівники поліції

PM391image001На виховну годину до учнів Борщівської ЗОШ №1завітали правоохоронці місцевого відділу поліції. Працівники поліції роз’яснили дітям про їх права та обов’язки а також поради як не стати жертвою злочину.

Заступник начальника сектору ювенальної превенції Борщівського відділення поліції Володимир Завінський розповів школярам, чому слід знати свої права, виконувати свої обов’язки, пояснив школярам основні правили поведінки, які підлітки повинні знати і дотримуватися.

Також поліцейський пояснив діткам яку шкоду організму, особливо дитячому, завдають алкоголь, паління та наркотики, а ще  про відповідальність неповнолітніх перед Законом, розповівши безліч прикладів, як правопорушники за порушення норм законодавства потрапляють на облік та відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Наприкінці зустрічі учні мали змогу побачити та потримати в руках спецзасоби, які використовують у своїй роботі поліцейські

Правоохоронці впевнені, що проведення такої попереджувальної роботи з підлітками вкрай необхідне, адже має на меті формування у молоді правомірної поведінки і поваги до Законів України.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар