Home Події

На Тернопільщині влаштують свято Миколая для пільгових категорій дітей

18496_photo_5a0aa786c2e3dНапередодні новорічно-різдвяних свят на Тернопільщині влаштують приємні заходи для маленьких жителів області. Зокрема, спеціально для них відбудеться театралізоване дійство з подарунками, приурочене до Дня святого Миколая.

Так, цієї суботи, 16 грудня, в Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки відбудеться святкова програма «Миколай дарує радість». На свято запросили понад 600 дітей з області різних пільгових категорій. Зокрема, спільними зусиллями відділу сім’ї та молоді облдержадміністрації та театру актора і ляльки свято влаштують для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, чиї батьки є учасниками антитерористичної операції, дітей-переселенців, а також для творчих та обдарованих дітей. В рамках даного заходу діти переглянуть святкову виставу до дня Миколая, а також отримають солодкі подарунки.

Водночас, як повідомляють у відділі сім’ї та молоді Тернопільської ОДА, з метою відзначення в області свята Миколая, новорічних і різдвяних свят, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва, виховання поваги до народних традицій передбачено проведення ряду заходів, зокрема:
– благодійної програми «Миколай дарує радість»;
– благодійної акції для дітей, що проживають в інтернатних закладах області «З турботою про дитину»;
– благодійної акції для багатодітних сімей та сімей учасників АТО (особливо тих сімей, де загинули або ж отримали інвалідність) «Від Миколая до Різдва»;
– розважальної програми для 200 дітей з нагоди відзначення Нового року;
– відпочинкової програми для дітей, чиї батьки загинули під час виконання антитерористичної операції;
– святкової програми у «Палаці Кіно» для 350 дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар