Home Самоврядування Культура

“Шкодую, що повернувся, найгірша країна в світі”: Марчук жорстко розкритикував Україну

marchukСучасна Україна є найгіршою країною в Європі за умовами життя, в якій немає законів і порядку.

З такою заявою виступив знаменитий український художник Іван Марчук, заявивши, що пошкодував про те, що свого часу повернувся зі США в Україну. Про це він розповів в інтерв’ю hromadskeradio.org.

Зокрема, Марчук пояснив, чому, користуючись великою популярністю і повагою в Україні, не коментує політичних подій у країні.

“Я не вмію брехати, правда понад усе, а у нас абсолютно правди немає, законів немає, порядку немає. А як немає законів і порядку, то і держава немає. Сьогодні Україна – найгірша країна в Європі для життя”, – заявив художник.

“Почистити територію, а потім – мізки”: Іван Марчук розповів, що в Україні його злить

“Я дуже каюся вже кілька років, що приїхав із Америки. Я жив нормально, я не знав, що таке негативні емоції. Просто важко самому жити в чужій країні, якби у мене була жінка, мене б тут не було”, – наголосив він.

Також Марчук заявив, що Україна є такою країною, яку взагалі ніхто не знає.

“Україна як держава, неіснуюча, можна сказати, не відбулася, вона нічого не робить, щоб світ її знав. Є стандарти – Шевченко і Кличко. А мистецтво, культура – це обличчя держави”, – сказав він.

“Однак Україна народжує найбільші таланти на квадратний метр у світі, але вона їх не поливає, вони їй не потрібні. А якщо дається талант, ти повинен його повністю віддати людству. І якщо на цій землі він не може прорости, він повинен шукати землю, де він буде проростати”, – додав Марчук.

Джерело: hromadskeradio.org

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар