Home Світське життя

Тернопільська оперна співачка презентувала новий сингл

18814314_10155911886053492_4093838151185243797_n5a554d24bcfeeІталійський композитор та саунд-продюсер BOXEDGE та тернопільська сопрано Maryana Bodnar оголосили про реліз їх нового синглу “ Under The Moon”.

Пісня, написана BOXEDGE в стилі оригінального кроссоверу – танцювальної електронної музики, з особливим акцентом на ритми псай – трансу , збагачена красивим глибоким класичним вокалом Мар’яни Боднар та вже доступна у всіх основних інтернет-магазинах.

В світлі місяця, в тиші, в темноті та одинокості біль на мить розчиняється, трансформується в незвичайне відчуття спокою, всеохопну ілюзію на межі реальності та сну.

Після виходу першого синглу “Invocation” та дуже неординарного відеокліпу до нього, музиканти вирішили продовжити співпрацю, створивши Boxedge and Maryana Bodnar Project – музичний проект електронної музики майбутнього.

МАР’ЯНА БОДНАР – тернополянка, професійна класична співачка, сопрано. Вчилась у Римі та Відні. Виступала з соло концертами, у сольних проектах та у оперних постановках в Італії, Австрії, Словаччині, Польщі, Німеччині, Мальті та Україні; здобула кілька нагород на конкурсах, гранти та стипендії. У 2015 р.була організатором та солістом проектів класичної та неокласичної музики «Night Gravity» та «Flagro». У 2016-17 часто виступає на Мальті та в Італії з класичним оперним репертуаром у супроводі джаз-музикантів, експериментує з новими обробками, прочитаннями та інтерпретаціями відомих творів. У 2017 композитор із Флоренції BOXEDGE запросив її до нового неординарного проекту музичного кроссоверу.


Джерело: www.0352.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар