Home Події

Завтра на Тернопільщину з Ватикану повертається копія ікони Зарваницької Матері Божої

zarvanycja-2012__jeparhijalna_prosh4a13 січня до Марійського духовного центру “Зарваниця” повертається копія ікони Зарваницької Матері Божої, яка з 15 жовтня була у Ватикані та інших європейських містах. Вірні Української Греко-Католицької Церкви зустрічатимуть її о 20.00 годині перед Собором. Відтак, о 22.00 відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

15 жовтня 2017 року у Ватикані відбулась знакова подія для Української греко-католицької церкви. Тоді Святіший Отець Франциск, Папа Римський, благословив корони для чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької, що стало актом чергового визнання її у католицькому світі та підтвердженням чудодійної сили, повідомляє TV-4.

– Вона перебувала на площі у Ватикані. Відтак, вона була передана для всіх вірних греко-католиків. Вона мандрувала по багатьох парафіях, місійних станицях Італії, а також була в Будапешті, Відні, багатьох інших місцях усі вірні, які вважають Богородицю такою особливою постаттю у своєму житті, приходили до неї щоб помолитися, – розповідає керівник прес-служби Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отец Олег Харишин.

13 січня, у переддень празника Обрізання Господнього та святого Василія Великого, копія ікони Зарваницької Матері Божої повернеться до Марійського духовного центру “Зарваниця”.

– 13 січня у восьмій годині вечора ми її будемо зустрічати перед собором Зарваницької матері Божої, на що запрошуємо усіх наших вірних. А вже о 22:00, в навечіря Старого Нового року, митрополит Василій очолить Архієрейську Божествену Літургію, на яку усіх щиро запрошує, – каже отець Олег.

Джерело: TV-4

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар