Home Самоврядування Освіта

В Україні впроваджується 12-річна середня освіта

??????????????????У новому законі передбачений поділ середньої освіти на три рівні

Відтепер середня освіта буде поділена на три рівні, кожен з яких буде завершуватися державною атестацією.

Згідно з прийнятим у вересні минулого року “Законом про освіту”, починаючи з цього року школярі навчатимуться 12 років, повідомляє “УНІАН”.

Зазначається, що у новому законі передбачений поділ середньої освіти на три рівні: початкова освіта тривалістю чотири роки; базова середня освіта тривалістю п’ять років; профільна середня освіта тривалістю три роки.

При цьому останній (профільний) рівень матиме два напрямки. Перший напрямок – академічний – передбачає продовження освіти у вищих навчальних закладах. Другий напрямок – профільний, орієнтований на ринок праці, тобто профільне навчання на основі поєднання змісту освіти та професійно орієнтованого підходу до навчання.

Також ще одним нововведенням є те, що відтепер після закінчення кожного рівня освіти відбуватиметься державна атестація, яка може проходити, зокрема, у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання.

Навчання учнів за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти починається: для початкової освіти – з 1 вересня 2018 року; для базової середньої освіти – з 1 вересня 2022 року; для профільної середньої освіти – з 1 вересня 2027 року

Джерело: www.5.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар