Home Події

Йорданською водою благословили поліцейських

26758285_1516844178437339_2870476836276938854_o«Коли в Йордані хрестився ти, Господи», – тропар Богоявлення сьогодні співають у всіх храмах України. Звучав він і в капличці Головного управління Національної поліції Тернопільщини. Священнослужителі прийшли до поліцейських, аби здійснити традиційний обряд водосвяття.

Сила Йордану вливається у ці хрещенські дні в душу кожного християнина. Шануючи традиції, українці ідуть на водойми, місця водосвяття, аби набрати і принести до своєї домівки освячену воду.

Оскільки цьогорічне свято Богоявлення випало на робочий день, священнослужителі завітали до каплички управління поліції, аби здійснити обряд і дати можливість правоохоронцям принести до своїх домівок йорданську воду.

Отець Віталій Козак побажав поліцейським завжди отримувати благодать Святого Духа і пам’ятати, що вода є середником нашого очищення від гріхів.

Після водосвяття священики обійшли робочі кабінети співробітників управління поліції, освячуючи приміщення та благословляючи на легку службу.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар