Home Події

Очільник Тернополя нагородив переможців новорічно-різдвяних конкурсів

IMG_4153_0118_shДнями на Театральному майдані відбувся міський парад вертепів та різдвяний концерт «Нова радість стала», під час якого очільник Тернополя Сергій Надал нагородив переможців міських конкурсів «Різдвяне диво» та «Настрій дарований серцем».

Переможці конкурсу «Різдвяне диво»:

І місце:

учнів 7-8 х класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені В.Левицького, керівник Ракович Ірина Віталіївна;
Шпак Роман, учень Тернопільської художньої школи та Шпак Андрій, студент Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

ІІ місце:

учні 3 класу Тернопільської художньої школи імені М.Бойчука, керівник – Іщук Юрій Володимирович.
вихованці гуртка «Колібрі» (вік 10-12р.) комунального закладу Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва», керівник гуртка Абрам’юк Ірина Романівна
вихованці гуртка «Юні акваріумісти» Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, керівник гуртка – Пришляк Ігор Ярославович.

ІІІ місце:

учасники приватної студії «Дивотворчики». Керівник – Базник-Щедріна Ольга Богданівна.
вихователь групи продовженого дня Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Смерека Наталія Петрівна.
учні 6-А класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18. Класний керівник – Михайлишин Ольга Володимирівна.

Переможці конкурсу «Феєрія Новорічного міста»:

Номінація «Зелена модниця»:

І місце:

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №5, автор проекту – Шванк Любов Іванівна, вихователь
ПП «Дружба-сервіс-житло1», директор – Лемега Олег Васильович

ІІ місце:

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Школа – колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», автор – заступник директора з виховної роботи Куцкір Світлана Владиславівна, директор – Гуцал Марія Богданівна
ПП «Східний масив», бульвар Д.Галицького, директор – Дереворіз Михайло Євгенович

ІІІ місце:

Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 імені Віктора Гурняка, вчитель географії – Мельник Олександра Мирославівна
Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа I ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов, педагог-організатор – Гриб Ольга Романівна

Номінація «Настрій дарований серцем»:

І місце:

Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, директор – Будій Надія Дмитрівна
ОСББ «Довженка,6А» голова правління – Чванкіна Олеся Володимирівна

ІІ місце:

Тернопільська вечірня школа, директор – Гриців Мирослава Мофтеївна
ПП «Східний масив», проспект Степана Бандери, 94 – директор Дереворіз Михайло Євгенович

ІІІ місце:

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №38, завідувач – Орляк Олександра Михайлівна

Номінація «Карнавал прикрас»:

І місце:

Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №24, директор – Каразія Ігор Юрійович
Ательє «Юлі-Яна» директор-Боднар Володимир Миколайович

ІІ місце:

Магазин «Чоботар»: все для ремонту та пошиття взуття, директор – Рудакевич Зіновій Ярославович
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №28, директор – Вавринів Лілія Анатоліївна

ІІІ місце:

Тернопільський дошкільний навчальний заклад №3, завідувач – Довбенко Ольга Володимирівна
Ремонт годинників ТОВ «Секунда», директор – Шабанов Володимир Анатолійович

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар