Home Самоврядування Медицина

Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня отримала обладнання для офтальмологічного відділення

8be3a2208816fada058890ab60e51c76Обладнаня закуплене за кошти, які зібрані на Тернопіллі (244 102,27 грн., четвертий результат в Україні) у рамках акції «Серце до серця». Зокрема, лікарня отримає: авторефрактометр HRK-7000 HUVITZ (1 шт.); щільова лампа LS-3 та стіл (1 шт.); радуга (1 шт.).
Участь у передачі обладнання взяли керівники областті голова обласної ради Віктор Овчарук та ОДА – Степан Барна.
“Нинішня передача обладнання має надзвичайно важливе значення, – сказав Віктор Овчарук. – Адже це не лише дає можливість поліпшити надання медичних послуг найменшим пацієнтам, хоча і це доволі відчутно для кожного мешканця краю. Нинішня подія ще й ілюструє високі моральні якості наших краян. Адже офтальмологічне обладнання закуплене на кошти, зібрані під час XІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України. Кажуть, що під час складних випробувань люди черствіють, робляться байдужі до чужого болю та горя. Проте це не про наш народ, адже не міліє джерело щирості та співчуття в Україні та нашій області. Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно. Це ще раз демонструє істину, висловлену древніми – добрі звичаї мають більше значення, ніж хороші закони. Тож хочу подякувати організаторам та учасникам акції та побажати і в подальшому не розгубити здатності відчувати чужий біль. Переконаний, що це не пройде намарне, адже: доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий. А маленьким пацієнтам бажаю швидкого одужання, колегам – успіхів та досягнень у боротьбі з недугами”.
До слова, з 9 березня по 9 квітня 2017 року по всіх регіонах України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України та Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України проходила XІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.
У Тернопільській області до участі в акції залучено близько 500 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій.

Також очільник облради ознайомився із роботою КУТОР “Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня”, обговорив проблемні питання установи та шлях вирішення.

До слова, у минулому році за рахунок коштів бюджету розвитку придбано обласній дитячій клінічній лікарні  2 апарати штучної вентиляції легень для новонароджених та  лапароскопічну стійку на загальну суму 4150 тис. гривень.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар