Home Події

У Тернополі затвердили програму “Будівництва (придбання) доступного житла у місті Тернополі на 2018-2020 роки”

ipoteka-na-zhile-v-drugom-regione-rossiiНа черговій сесії міської ради депутати затвердили Програму “Будівництва (придбання) доступного житла у місті Тернополі на 2018-2020 роки”. У відповідності до цієї Програми першочергове право на участь у Програмі мають громадяни України, що проживають (зареєстровані) у Тернополі.

Зокрема, це молоді сім’ї, в якій чоловік або дружина мають вік до 35 років включно, неповна сім’я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі громадяни віком до 35 років включно;

Також таке право мають інваліди I-II груп, багатодітні сім’ї – сім’я, що складається з батьків (або одного з батьків) та трьох і більше дітей до 18 років або до 23 років за умови навчання на денній формі.

Окрім цього, взяти участь у програмі можуть внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції, які зареєстровані управлінням соціальної політики, працівники бюджетної сфери та працівники комунальних підприємств міста – в яких один з подружжя/одинак є працівником бюджетної/комунальної сфери міста не менше п’яти років. Учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО), та члени їх сімей, зареєстровані на території міста Тернопіль.

Обов’язковою умовою для всіх категорій є необхідність мати фінансову спроможність на початку будівництва сплатити єдиним платежем не менше ніж 30 відсотків від вартості житла, яке буде придбано в рамках Програми та в разі необхідності отримати та погасити кредит на придбання житла.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар