Home Самоврядування Транспорт

В “Укрзалізниці” планують підвищити залізничні тарифи на 20% у 2018 році

20130221_407622-e1516950722507Тарифи планують підвищити в два етапи, щоб це було не так помітно для українців
В “Укрзалізниці” планують підвищити вартість пасажирських перевезень на 20% в 2018 році. Про це в інтерв’ю 112.ua повідомив в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

На питання журналіста про те, чи планують у 2018 році підвищувати залізничні тарифи Євген Кравцов зазначив:

“З пасажирськими перевезеннями ситуація досить складна в плані тарифів. Тариф на пасажирські перевезення не піднімався вже кілька років. Ми бачимо необхідність підвищення тарифу в нинішньому році”.

В. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” також зазначив, що у фінансовий план на 2018 рік закладені цифри дворазового підвищення на 10% кожна: “Два рази по 10%, щоб це було плавно і не так помітно для людей”.

Також Кравцов додав, що пасажирське господарство в Україні субсидується за рахунок вантажного:

“По-перше, на сьогодні пасажирське господарство для УЗ збиткове. Питання розміру збитків інше, тут по-різному можна обраховувати. Вантажне ж прибуткове, і тут є, безумовно, питання перехресного субсидування. Пасажирське господарство у нас субсидується за рахунок вантажного. Факт є факт. Крім того, у нас субсидування всій УЗ в цілому за рахунок з’їдання коштів протягом багатьох років амортизацією. Тобто навіть ті гроші, які компанія заробляла, вона не реінвестувала, а “проїдала”; зараз починаємо інвестувати”, – розповів Кравцов.

Про те, як зміняться тарифи на пасажирські перевезення, за яких умов у поїздах та на вокзалах буде покриття Wi-Fi, а також про будівництво локомотивів з американською General Electric читайте в нашому матеріалі “УЗ повинна мати право встановлювати ціни на квитки на рівні собівартості”.

Джерело: ua.112.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар