Home Самоврядування Медицина

Тернопільська університетська лікарня отримала ангіограф

26991907_1179511462152437_2589664472204881315_nДругий ангіограф сучасної моделі TOSHIBA INFINIX-I INFX – 8000V передано Тернопільській університетській лікарні. Нагадаємо, у п’ятницю, 26 січня, сертифікат на його отримання вручив головному лікареві медзакладу Василеві Бліхару Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який перебував з робочим візитом на Тернопільщині.
«Передаючи сертифікат на ангіограф, я засвідчую, що він дозволить тисячам жителів області рятувати життя», – підкреслив Володимир Гройсман.
Вказане медичне обладнання необхідне для створення інтервенційного кардіологічного центру з палатами інтенсивної терапії на 12 ліжок, згідно проекту Кабінету Міністрів України.
Ангіограф використовуватиметься для невідкладної допомоги пацієнтам з гострими коронарними синдромами, інфарктом міокарду, кардіогенним шоком та іншою життєво загрозливою кардіологічною патологією.
За допомогою цього обладнання планується проведення таких втручань: коронарографія, вентрзикулографія, аортографія, ангіопластика та стентування коронарних артерій, тромбоаспірація із коронарних артерій, ангіопульмонографія, інтервенційні втручання при порушеннях ритму серця.
До слова, у Тернопільській університетській лікарні уже працює один ангіограф моделі Siemens AXIOM ARTIS, наданий закладу на умовах державно-приватного партнерства. І використовується він для агіографічних досліджень та втручань на судинах серця, кінцівок, внутрішніх органів, шиї та головного мозку, імплантації кардіостимуляторів, кардіовертерів-дефібриляторів та в інших галузях медицини, таких як: урологія, хірургія органів шлунково-кишкового тракту, гінекологія, ортопедія та травматологія.
Даний апарат розміщений в складі операційного блоку поряд з кардіохірургічною операційною.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар