Home Самоврядування Спорт

У боротьбі за «золото» Євро-2018 з біатлону збірна України в мікст-естафеті випередила Росію

ukraina-1Українські біатлоністи завершили виступ на чемпіонаті Європи 2018 року в Ріднау (Італія) золотими нагородами у змішаній естафеті. Юлія Журавок, Ірина Варвинець, Артем Прима та Дмитро Підручний, витративши на восьми вогневих рубежах лише шість додаткових патронів, сьогодні, 28 січня, фінішували першими серед 20-ти команд.

Змішана естафета в Ріднау поставила знак оклику за підсумками виступу української збірної на чемпіонаті Європи-2018, повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

Наша команда, в складі якої на старт вийшло одразу три майбутніх олімпійця, була фаворитом цієї гонки. Однак, для того, щоб підтвердити лідерський статус, довелося докласти чимало зусиль.

Сюжет гонки для України набув характеру трилера на першому етапі, коли Юлія Журавок з невластивою для себе неточністю провела два вогневі рубежі. Можливо, причиною трьох запасних патронів Юлі став вітер, який посилився – до нього спортсменам довелося підлаштовуватися додатково. Але на трасі Журавок трималася гідно, і, незважаючи на 13-у позицію на передачі естафети, півхвилинне відставання не виглядало катастрофічним.

Тим більше, що далі за справу взялася найтитулованіша біатлоністка цього чемпіонату Ірина Варвинець. Іра стріляла не тільки традиційно швидше за всіх суперниць, а й ідеально точно. Правда, втома від чотирьох проведених в Ріднау стартів привела до того, що по дистанції вона трохи поступалася шведці Еммі Нільссон і Анастасії Загоруйко, але після двох жіночих етапів міксту Україна була вже п’ятою, а відставання від лідерів скоротилося до 25-ти секунд.

Вигравати «золото» для команди, а заодно і підтверджувати слова Юрая Санітри про прогрес на шляху до Олімпіади-2018, потрібно було нашим чоловікам. І впоралися вони з цим бездоганно! Артем Прима так і зовсім провів практично ідеальний етап, відпрацювавши рубежі з одним запасним і вивівши нашу естафету лідери з перевагою в 11 секунд над росіянами, які йшли другими.

Завдання Дмитра Підручного було не тривіальним: утримати цю перевагу в протистоянні з швидким Олександром Логіновим. І Діма змусив понервувати, коли на стійці спочатку залишив незакритою одну мішень, а потім не зміг потрапити і першим запасним патроном. Однак Логінов нервував ще більше – у вирішальний момент помилився три рази, і на виході відстань між двома лідерами була 16 секунд на користь українця, який спокійно довів справу до перемоги.

Завоювавши друге «золото» чемпіонату Європи-2018, Україна вийшла на друге загальнокомандне місце за підсумками турніру з активом в два «золота» і одне «срібло».

Результат пошуку зображень за запитом “картинки Євро-2018 з біатлону”

Біатлон. ХХV Чемпіонат Європи-2018

Ріднау (Італія). 28 січня

Змішана естафета 2 х 6 км + 2 х 7.5 км

1. Україна – (0 + 6) 1:11:40.1

2. Росія – (0 + 9) +11.7

3. Норвегія – (0 + 4) +33.2

4. Франція – (0 + 11) +39.6

5. Чехія – (0 + 9) +1:19.2

6. Швеція – (0 + 7) +1:24.8

7. Німеччина – (0 + 12) +1:29.4

8. Болгарія – (0 + 8) +1:50.4 Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/01/28/u_borotbi_za_zoloto_yevro2018_z_biatlonu_zbirna_ukrainy_v_mikstestafeti_1253715

Джерело: ЗІК

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар