Home Політика

Вперше на Тернопільщині відбувається засідання комітету ВРУ з питань бюджету

29244671_1220754134694836_8297622270340235264_nРозпочалася виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Це перше засідання такого рівня, що відбувається на Тернопільщині.

На порядку денному звучатиме кілька важливих для життєдіяльності області питань. Це наповнення місцевих бюджетів в умовах бюджетної децентралізації, розвиток транспортної інфраструктури, охорони здоров’я та зимових видів спорту.

За словами Андрія Павелка, голови Комітету з питань бюджету, Тернопільська область є дуже прогресивним регіоном, який за останні три роки стрімко розвивається та у багатьох рейтингах займає лідируючі позиції.

“Тернопільщина є лідером в Україні щодо реформи децентралізації. Завдяки цьому область має можливість залучати значні фінансові ресурси для розвитку як інфраструктури, так і покращувати соціальну сферу й створювати комфортні умови для жителів краю. І те, що сьогодні ми на Тернопільщині, це дуже дієво, адже перебуваючи безпосередньо в регіоні, є можливість краще з познайомитися з його проблематикою та його перевагами”, – зазначив Андрій Павелко.

У свою чергу, як наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, область активно рухається вперед, обравши для себе кілька пріоритетних напрямів.

“Працюємо над відновленням та розвитком спиртової галузі, адже в області є 10 спиртзаводів. Будуємо нові дороги. Цьогоріч Тернопільщина отримає кошти в рамках програми Go Highway. Також працюємо над створенням зайнятості на селі, в тому числі, й завдяки створенню кооперативів”, – проінформував Степан Барна.

Водночас він додав, що за останні два роки місцеві бюджети в області зросли в 2,5 рази, а це дозволяє разом із залученням державних коштів – вкладати ресурси у соціально-економічний розвиток області.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар