Home Події

Вісім шеф-кухарів Тернополя змагатимуться за звання найкращого у новому проекті

46_main30 квітня у Тернополі стартує гастрономічний проект «13 шефів», в якому шеф-кухарі місцевих ресторанів готуватимуть звані вечері та дивуватимуть цікавими стравами своїх колег, а одночасно і суперників. Так, у Файному місті за звання найкращого боротимуться одразу вісім шеф-кухарів.

За словами організаторів, завдяки цьому проекту його учасники покажуть, що вміють не лише готувати звичні та завчені страви, які щодня роблять для відвідувачів закладів громадського харчування, але й знають що таке справжнє кулінарне мистецтво, вміють вражати незвичними поєднаннями продуктів та смаків.

Так, згідно правил проекту «13 шефів», раз у місяць в одному з цих ресторанів-учасників шоу, шеф влаштовуватиме звану вечерю, на яку запрошує своїх конкурентів. Для них він робить шеф-сет: готує страви, яких немає в меню, придумує щось нове, поєднує смаки страв та напоїв та презентує їх для колег та гостей. При цьому, шеф-кухар повинен не повинен відходити від концепції закладу. По завершенні званої вечері суперники оцінюють презентовані страви за декількома критеріями, кожен індивідуально.

Хто переможе у запеклому гастрономічному бою стане відомо лише після гала-вечері, яка традиційно відбудеться у Львові. Там шеф-кухарі, які були учасниками проекту, будуть відзначені у номінаціях: «Креативність сезону 2018», «Смак», «Сезонне меню року», «Враження сезону 2018», «Локальні продукти 2018», «Поєднання страв і напоїв 2018».

До слова, проект успішно пройшов у великих українських містах таких як Київ, Харків, Дніпро, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ. Тепер черга і Тернополю презентувати себе як місто гастрономічного різнобарв’я.

Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар