Home Події

Нові приміщення отримав КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту»

img-9684diussh-030418КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту» переїхало у нове приміщення і тепер знаходиться за адресою вул. Живова, 11б (навпроти картингової траси). Для функціонування закладу там є усі необхідні приміщення: медичний кабінет, роздягальні, тренерська кімната, інвентарна, душові, а також обладнання та спортивний інвентар.

«На сьогоднішній день «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту» відвідує близько 900 тернопільських дітей, більша половина з яких займається футболом, – розповідає Сергій Надал. – І сьогодні ми можемо з впевненістю сказати, що у даному закладі діти забезпечені усім необхідним для занять ігровими видами спорту та досягнень високих результатів. У перспективі тут заплановано провести капітальні ремонти існуючих футбольних полів та облаштувати нові спортивні майданчики».

Нагадаємо, у липні 2017 року на баланс комунального закладу Тернопільської міської ради «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту» було передано нежитлове приміщення загальною площею 144,6 кв.м., де в подальшому за кошти міського бюджету було здійснено капітальний ремонт та придбано необхідне обладнання.
img-9692diussh-030418
img-9687diussh-030418

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар