Home Події

У Тернополі планують відкрити офіс безпеки громади

В Головному управлінні Національної поліції Тернопільщини сьогодні відбулася зустріч представників громадських організацій, місцевої влади та поліції. Мета зібрання – обговорити проект створення платформи взаємодії між усіма структурами, дотичними до питань безпеки.

Зі слів регіонального представника громадської організації центру громадського моніторингу та аналітики Володимира Шевченка, офіс безпеки громади – це місце, де відбуватиметься взаємодія та комунікація між поліцією, місцевою владою та населенням з метою розробки та реалізації дієвих стратегій для вирішення конкретних проблем безпеки міста на локальному рівні. Попередньо обговоривши це питання з керівником Нацполіції краю Олександром Богомолом, було досягнуто домовленостей, що спільні зусилля докладатимуться задля вирішення проблем наркозалежних людей, адже такі особи відносяться і соціально вразливих, багато з них причетні до вчинення злочини, вони наражають на небезпеку своє оточення в плані здоров’я, адже доволі часто є носіями небезпечних недуг.

Кошти для реалізації безпекового проекту мають надати організації-донори, але за умови, що розроблений проект-гранд відповідатиме певним вимогам.

MVS_3407
MVS_3414

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар