Home Козівський район

У Козові навчали дітей змістовно проводити дозвілля

042_oПрацівники районного центру соціальних служб організували та провели дивовижну весняну акцію. З метою розширити коло для дозвілля дітей з сільської місцевості нашого району, показати що і в такому маленькому районному центрі як Козова, є віддані своїй справі люди.
Почалась наша екскурсія з відвідин з Козівської 18 пожежно рятувальної частини , де дуже цікаво та оглядово провів Сергій Сорока. Наступним етапом був візит у будинок дитячої та юнацької творчості, де нас радо зустріли всі працівники та директор Галина Стасишин. Діти мали змогу ознайомитись з усіма видами діяльності даного закладу. Наталя Михайлиця робила з наймолодшими дітками Великодню вітальну листівку. Світлана Пекар майструвала пухкеньке Пасхальне курчатко, Орест Трофім’як навчав дітей шукати радіо маячок у гуртку спортивної радіопеленгації, а Орест Медвєдєв загартовував вихованців на скеледромі та туристичних знаряддях. Вальсові па найстарших школярів навчала Галина Стадник. Ще раз переконуюсь у фанатичній відданості цих фахівців своїй справі, коли не зважаючи на великий досвід ці люди віддаються справі на 100 відсотків з жагою та блиском в очах. Наші підопічні отримали величезний позитивний заряд та подяки від Центру соціальних служб та будинку дитячої та юнацької творчості.
Звісно жодна наша акція не проходить без участі наших основних соціальних партнерів районної бібліотеки, де як завжди усміхнена Ірина Лазарчук провеле пізнавальну та рухливу розрядку для дітей.
Коли дітки вже втомились та зголодніли, смачним обідом їх нагодували поварі їдальні ЗОШ №1, за сприяння Володимира Яреми (який придбав сосиски) та працівників Центру , які принесли картоплю, хліб, солодощі та чай. Діти ситі дякували працівникам їдальні. Вірною супутницею нашого дійства була фахівець з профорієнтації центру зайнятості Ірина Слівінська, яка заряджала своїм позитивом та гарним настроєм присутніх. Вона на завершення провела невеличкий оглядовий візит в центр зайнятості з метою ознайомлення з сучасним ринком праці.
Приємно коли, люди котрі люблять свою роботу і вміють поділитись своїм добром з іншими, долучаються до наших, інколи нікому(окрім самих дітей) не потрібних акцій. Адже складається враження що окрім фермерів та бізнесменів нашим посадовцям не потрібно більше нічого. Ніхто не хоче працювати з людьми, які окрім вдячності та добрих слів не можуть дати нічого. Не потрібно нікому ні соціальної служби, ні те що ми робимо. Але, поки ми працюємо, ми будемо робити все що в наших силах, поки в нас є така команда і такі соціальні партнери!

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар