Home Події

Школярів Тернопільщини навчають безпеки на дорозі

Yvaga2«Будь помітним! Безпека – понад усе!»: саме під таким гаслом у області проходить всеукраїнська акція, спрямована на запобігання дитячого травматизму. Проект реалізується Міністерством внутрішніх справ спільно з Національною поліцією та Консультативною місією ЄС (EUAM).

Патрульні поліцейські Тернопільщини відвідують навчальні заклади та проводять повчальні уроки з дотримання правил дорожнього руху. Найбільша увага приділяється найменшим школярикам. Правоохоронці нагадують дітям основні правила дорожнього руху: як безпечно переходити дорогу,  як не наразитися на небезпеку, катаючись вулицею на велику чи самокаті, а також роз’яснюють, наскільки важливо носити на рюкзаках  чи одязі світловідбиваючі стрічки.

- Підвищення безпеки дорожнього руху для дітей – одне з основних наших завдань, – каже інспектор зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Тернопільської області Олеся М’ялковська. – Заняття проводимо не лише в тернопільських школах, а й в районах області. Щоб досягти бажаного результату у вирішенні проблеми безпеки дорожнього руху, необхідно виховувати правову свідомість в наших найменших громадян.

Про важливість таких уроків від поліцейських зазначають і вчителі.

- Маленькі діти швидко та легко поглинають інформацію, а потому втілюють знання у життя, – говорить вчитель вчитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Тамара Бабовал. – Тому такі уроки безпеки є дуже важливими та необхідними. А головне, що після спілкування з поліцейськими, діти бачать в них друга та порадника і зовсім не бояться людей у формі.

Наприкінці заходів поліцейські роздають школярам розмальовки, повчальні посібники та світлоповертаючі елементи.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар