Home Самоврядування Медицина

У тернопільській лікарні №2 оновили м’який інвентар

j71-4561l190418Очільник Тернополя Сергій Надал відвідав міську комунальну лікарню № 2, де оглянув новий м’який інвентар, придбаний для потреб медичного закладу за рахунок коштів з міського бюджету. Кошти були виділені в рамках програми «Здоров’я тернополян».

«Для підвищення комфорту пацієнтів під час перебування у медичних закладах, з міського бюджету у 2018 році виділено кошти на заміну м’якого інвентаря (матраци, подушки, ковдри та інше) у сумі понад 1,6 млн. грн та ще майже 1, 8 млн. грн. передбачено на придбання меблів в заклади охорони здоров’я Тернополя, – коментує Сергій Надал. – Станом на сьогодні, усі лікарні міста забезпечені належним м’яким інвентарем, а процес закупівлі меблів ще триває»

Нагадаємо, що програма «Здоров’я тернополян», прийнята Тернопільською міською радою, спрямована на збереження і зміцнення здоров’я мешканців міста, підвищення якості, ефективності та своєчасності медико-санітарної допомоги, забезпечення соціальної справедливості і прав громадян на охорону здоров’я. У ній прописано кроки, які потрібно зробити для покращення рівня медичного обслуговування та умов у закладах охорони здоров’я.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар