Home Події

Тернопільська область: ліквідовано 10 пожеж в природних екосистемах

travЗ початку 2018 року в Тернопільській області в природних екосистемах зареєстровано 186 пожеж, загальною площею майже 150 гектарів. Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках та під час відпочинку на природі.

23 квітня на Тернопільщині пожежно-рятувальні підрозділи ліквідували 10 пожеж в природних екосистемах.

11:01. В м. Кременець на вул. С. Петлюри, 30, поруч із сміттєвими контейнерами, на відкритій території, вогнем знищено сміття на площі 30 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

11:56. В м. Теребовля на вул. Підзамче, на відкритій території, вогнем знищено сміття на площі 50 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління.

12:52. В с. Петриків Тернопільського р-ну, поблизу дачного кооперативу «Кооператор» (вул. Степова), на відкритій території, вогнем знищено суху траву на площі 400 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:27. В с. Біла Тернопільського р-ну на відкритій території, вогнем знищено суху траву на площі 500 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

15:30. В с. В. Глибочок Тернопільського р-ну, на відкритій території, вогнем знищено суху траву на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:01. В с. Кровінка Теребовлянського р-ну, на відкритій території, вогнем знищено суху траву на площі 50 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:44. В с. Слобідка-Мушкатівська Борщівського р-ну, на відкритій території, вогнем знищено сміття на площі 900 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини, під час гасіння не допущено перекидання полум’я на лісовий масив площею 20 га.

20:33. В с. Покропивна Козівського р-ну внаслідок пожежі вогнем пошкоджено стовбур окремо стоячого дерева. Пожежу ліквідовано місцевою пожежною командою сел. Козлів.

21:24. На відкритій території біля с. Ангелівка Тернопільського р-ну вогнем знищено суху траву та очерет на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

21:24. В сел. Мельниця-Подільська Борщівського р-ну, на відкритій території, вогнем знищено сміття на площі 35 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється. Пожежу ліквідовано місцевою пожежною командою сел. Мельниця-Подільська.

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях. Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень.

Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку «101».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар