Home Події

У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка розпочато акцію – «Всеукраїнський правовий диктант»

20180425_143735Це унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, а також дати можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. У написанні диктанту взяли участь  студенти,  викладачі та практикуючі юристи.
«У 30-ти містах нашої держави  з ініціативи  та підтримки Мін’юсту розпочинається «Всеукраїнський правовий диктант». Ми започаткували тестування у педагогічному   університеті.  Проведемо правовий диктант в економічному та політехнічному вишах.   Мета правового диктанту виявити найбільш гострі проблеми в сфері правової грамотності, дати можливість кожному, хто бажає, дізнатися про  свій рівень обізнаності. Учасникам тестування буде запропоновано вибрати варіанти відповідей на п’ятдесят запитань, які стосуються різних напрямків права. За підсумками   проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності . Даний захід має безперечно і практичне значення, адже обізнана людини у будь-якій ситуації завжди зможе себе захистити»,- зазначив начальника головного територіального   управління юстиції в області  Едуард Кольцов.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар