Home Самоврядування Медицина

У тернополільських аптеках заборонили продавати низку популярних препаратів: перелік

tabletki440Низка препаратів поповнили список заборонених в Україні. Таке рішення прийняла Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Про це повідомляє прес-служба відомства, яка опублікувала відповідне розпорядження щодо низки популярних медичних препаратів.

В Україні заборонили оборот незареєстрованих препаратів, які виготовили на українському фармацевтичному підприємстві “Лекхім-Харків” для ринку Узбекистану. Ліки заборонили через зникнення вантажівки з препаратами, яка мала транспортувати їх на експорт.

До заборонених потрапили: антигістамин “Дексаметазон” (розчин для ін’єкцій), таблетки “Нітрогліцерин”, “Нитроксолин”, таблетки “Супрастілін”, таблетки “Трісептол”, антибіотик “Цефтриаксон” (порошок для приготування ін’єкцій) і таблетки “Амброксол”.

В Україні заборонили низку медичних препаратів В Україні заборонили низку медичних препаратів

958641_2191054

Також заборонили реалізацію та застосування німецького пластиру “Діклобене”, властивості якого не відповідали специфікації.

Тимчасово заборонили використовувати вакцину з Кореї “Еувакс В” для профілактики гепатиту В, оскільки померла одна людина. Остаточне рішення по вакцині візьмуть після розслідування летального випадку.

А ще тимчасово заборонили “Ацетилсаліцилову кислоту” (аспірин) виробництва ПАТ “Лубнифарм” – також через смерть пацієнта.

Джерело: 7dniv.info

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар