Home Події

Тема брифінгу керівника поліції Тернопільщини Олександра Богомола – останні резонансні кримінальні події

MVS_9085Сьогодні під час брифінгу, що відбувся в Головному управлінні Національної поліції Тернопільщини Олександр Богомол коротко поінформував про підсумки роботи поліції краю  за останні п’ять місяців а також зупинився на останніх резонансних кримінальних подіях.

Напад на поселення ромів в селищі Велика Березовиця – одне з них. Зі слів Олександра Богомола, за попередніми даними, нападників було близько двадцяти осіб. Зі слів потерпілих, деякі з них були в масках. До відділення поліції було доставлено дванадцятьох, серед них – неповнолітні. Усіх доставлених було ідентифіковано та допитано. Наразі вони відпущені.

-Під час досудового розслідування участь кожного з нападників на поселення ромів буде з’ясована та дана правова оцінка їхнім діям, – запевнив Олександр Богомол. – Хочу наголосити, що розглядаються різні версії вчинення цього злочину. Проте переконаний, що це локальний конфлікт, а не  спроба вчинити якісь масштабні провокації. Розслідування цього злочину буде швидким та дієвим.

Ще одна резонансна подія, яка сталася на Тернопіллі – розбійний напад на родину підприємця в селі Ангелівка Тернопільського району.   Олександр Богомол повідомив, що, за попередніми даними, нападників було троє або четверо. Ймовірно, це вихідці з кавказького регіону – про це свідчив мовний акцент, і вони могли пересуватися на автомобілі з єврономерами.

- Звертаюся до  жителів області: якщо маєте інформацію про дану кримінальну подію чи осіб, причетних до неї, повідомте нам.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар