Home Самоврядування Спорт

Олена Підгрушна відклала завершення кар’єри і виступить в наступному сезоні

pidgrushnaПідгрушна в 2014 році після перемоги на Олімпіаді в Сочі вже оголошувала про відхід з біатлону. Українка отримала посаду заступника міністра молоді та спорту України, проте через рік кабінетної роботи вирішила відновити кар’єру, повідомляє SportArena.

“За рік роботи в міністерстві я зрозуміла, що не все зробила в спорті, не все досягла.

І до цих пір ще не все досягла. Тому стою тут як діючий атлет, буду далі продовжувати свою кар’єру”, – сказала Підгрушна на заходи Motivation Night: Sport Edition.

Раніше Підгрушна відзначала, що питання з продовженням кар’єри залежить від того, чи буде у неї тренер. Жіночу збірну, як відомо, на початку травня очолив російський фахівець Андрій Прокунін.

Минулий сезон став одним з найневдаліших в кар’єрі Підгрушної.

Олена в особистому заліку Кубка світу вперше з 2009 року не потрапила в топ-50 і тільки в одній гонці (переслідування в Естерсунді) фінішувала в топ-10. Олена Підгрушна стала другою біатлоністкою золотого олімпійського квартету Сочі-2014, яка відмовилася від завершення кар’єри. Раніше аналогічне рішення прийняла Юлія Джима, яка підготовку до нового сезону буде проходити в Словенії під керівництвом Уроша Велепеца.

Джерело: sportarena.com

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар