Home Без категорії

Пасічники зі всієї України презентували свою продукцію на фестивалі бджільництва «Медове Тернопілля»

33614534_1280631825373733_3213570495953764352_oЗавершився солодкий фестиваль бджільництва «Медове Тернопілля», який проходив цими вихідними, 26-27 травня, у тернопільському парку ім. Т.Г. Шевченка. Це був перший регіональний етнофестиваль, на який з’їхалися пасічники майже зі всієї України. Привітав тернопільських бджолярів із вдалим стартом й голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

«Для мене бджолярство як і для багатьох сільських хлопців було невід’ємною складовою виховання, адже мій дід та прадід також мали вулики. Тернопілля своїм бджолярством славиться багато років і я хочу, щоб ця традиція мала добре продовження», – зазначив Степан Барна.

Виробництвом меду славиться не лише Тернопілля, а й вся Україна, адже кожна сьома тонна світового меду зібрана саме в Україні. У Тернопільській області ж виробляється 1 350 тонн меду в рік.

«Я впевнений у тому, що в нас набагато більші можливості і ми можемо виробляти набагато більше меду. Тому бажаю, щоб у нас все вдавалося, а з боку обласної державної адміністрації підтримка пасічників є, була і буде», – наголосив Степан Барна.

Під час фестивалю також освятили хоругву Спілки пасічників Тернопільської області, а також протягом фестивалю частували медом та наливками з меду, медяниками та медовиками, проводили майстер-класи та ділилися порадами із бджолярами-початківцями, а також представляли унікальні виставки творів різних видів народного мистецтва на бджолярську тематику та потішили гостей та учасників заходу святковим концертом.

Відбувся захід за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного методичного центру народної творчості.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар