На Тернопільщині середня заробітна плата зросла на 26 відсотків

gryvnjaГоловне управління статистики у Тернопільській області підрахувало, як зростає середня заробітна плата. І, такі показники з кожнем місяцем ростуть. У порівнянні з квітнем минулого року у квітні цього, вона зросла на 26,1 відсоток. Більше, ніж на чверть. І жителі Тернопільщини отримували у середньому по 6495 гривень.

Якщо, середня зарплата і далі буде зростати такими темпами, то тернополянам не потрібно буде їздити на роботу за кордон.

На жаль, в управлінні не надали статистичних даних про те, скільки жителів Тернопільщини отримують мінімальну зарплату, а у скількох доходи настільки великі, що у середньому по області виходить майже шість з половиною тисяч.

Думаю, ви і самі знаєте, що у середньому – це коли одні їдять м’ясо, інші рис, а треті капусту. У середньому ж виходить, що у всіх на столі голубці.

А ще статисти підрахували, що в області заборгованість із зарплати становить майже сім мільйонів гривень. І чомусь не вказали – зросла ця заборгованість у порівнянні з минулим роком чи зменшилася.

Ось такі у нашій області фінансові справи.

Джерело: http://ternopil.news

Вам також може сподобатися
Comments