Home Скандал

На Тернопільщині впродовж місяця вилучили у браконьєрів 45 кілограмів риби і чотири човни

dnisterНа Тернопільщині триває нерестова заборона, проте громадяни й надалі порушують природоохоронне законодавство. Тернопільський рибоохоронний патруль посилено контролює водойми у цей час і продовжує затримувати порушників.

Так, у травні патрулем було проведено 46 рейдів, в рамках яких викрито 84 порушень правил рибальства. Зокрема, було зафіксовано 57 порушень за ч.3 ст.85 КУпАП(порушення правил рибальства), 16грубих порушень за ч. 4 ст.85 КУпАП та складено 11 актів вилучення безгосподарського майна.

«За місяць патрульні вилучили у порушників 45,5 кг водних біоресурсів, чотири плавзасоби, а також 46 заборонених знарядь лову. З яких було конфісковано 37 од. ставних сіток, сім«екранів»та дві вудки.Згідно з актами безхазяйного майна було вилучено 19 сітних матеріалів та ще дві вудки.Своїми діями громадяни завдали збитків рибній галузі на суму 16 541 грн», – заявили в управлінні.

Найбільше правопорушень зафіксовано у Тернопільському, Борщівському, Заліщицькому та Чортківському районах. Адміністративні матеріали по викритих порушеннях направлено на розгляд в суди для вирішення справ по суті.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками патруля активно ведеться масово-роз’яснювальна робота серед населення області та поширюють Довідник рибалки. Знимможна ознайомитись за посиланням .

Відомство закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу» лінію рибоохоронного патруля Тернопільщини:(0352) 27-70-34та(097) 427-85-95.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар